Prosím, pište komentáře!-Please, write your comments!-Ecrirons votre comemntaries, s'il vous plait!

Freddy Kueger

5. prosince 2007 v 18:53 |  Filmové postavy
Freddy Krueger se narodil při požáru psychiatrické kliniky na Elm Street, jeho matkou byla schizofrenička a bylo to právě její výkřiky, které Freddy podle všeho slyšel na tomto světě. Otec neznámý. Fredy jako jeden z mála požár přežil. V dospělosti pracoval jako školník ve Springwoodu, oženil se a se svou manželkou měl i dceru.
Není úplně jasné, co způsobilo Freddyho zvrácené chování. Jisté však je, že jeho první obětí byla holčička Amy. V zabíjení dětí našel Freddy smysl života. Jenže jednoho dne vtrhla policie do kotelny, kde byl zaměstnán a našla tam desítky mrtvých dětských těl. Freddy byl zatčen, ale díky práci geniálního právníka se bez trestu dostal na svobodu.
To se ovšem nelíbilo zdrceným rodičům mrtvých dětí. Došli zase zpět do kotelny, Freddyho ubili a dům zapálili. Jediné co po něm zbylo, byla stará roztrhaná rukavice s připevněnými břity.
Ale Freddy sice zemřel, ale vrátil se jako vrah v klobouku, s popálenou tváří a rukavicí s břity a vstupoval a vraždil děti rodičů, kteří jej zabili. A protože byl jen ve snech bylo téměř nemožné ho zabít. Freddy zabíjel mnoha velmi vynalézavými způsoby a uniknul jen málokdo.
Freddy Krueger se až do dnešní doby objevil v celkem v osmi filmech a ve všech jej ztvárnil stejný herc, Robert Englund.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama