Prosím, pište komentáře!-Please, write your comments!-Ecrirons votre comemntaries, s'il vous plait!

Problémy očekávaných trháků

23. srpna 2008 v 10:59 |  Novinky
Komiksový Watchmen Zacka Sndera se dostal do menších potíží, které by mohlo ohrozit, či spíše posunout jeho premiéru. Jde o to, že studio 20th Century Fox zjistilo (zrovna teď), že je stále vlastníkem části práv na slavnou komiksovou předlohu a bude se snažit (zatím spíše vyhrožují), že zabrání premiéře filmu. Pokud jde o právní stránku věci, soud v Los angeles dal Foxům za pravdu.
Ale vypadá to tak, že hlavním cílem Foxu je vytřískat co nejvíce peněz jako odškodnéé od studia Warner Bros.
Druhou změnou je posunutí premiéry šestého dílu Harryho Pottera, nazvaného Harry Potter a Princ dvojí krve, která měla být již tento rok na podzim. K hrůze všech fanoušků je odsunuta až na léto 2009. Ale dobrou zprávou může být, že natáčení závěrečné části, Harry Potter a Relikvie smrti (rozdělené do dvou částí) začne v únoru 2009 a bude trvat neskutečných 14 měsíců. Režírovat bude David Yates.
Poslední dobrou zprávou je, že práce na scénáři HOBITA byly konečně s definitivní platností zahájeny. Společně s režisérem Guliermem del Torem na něm pracují scénáristé Pána prstenů Peter Jacskon, Philippa Boyens a Fran Walsh, takže je ve v dobrých rukou. A dějová linie je prý "skvostná". Premiéry prní části se dočkáme už na Vánoce roku 2011, druhý díl bude následovat o rok později.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama